WhatsApp
İnstagram
Başkan Mesajı

Başkan Mesajı

 

 

FİRMAMIZ SEKTÖRÜNDEKİ 37. YILINI DOLDURMUŞTUR.GEMİ İNŞAA, ÇELİK İNŞAAT VE KONSTRÜKSİYON ÜZERİNDEKİ TECRÜBELİ VE DENEYİMLİ KADROSUNUN YANINDA GEREKLİ İŞ GÜCÜNE VE BİRDEN FAZLA YERDE AYRI AYRI ÇALIŞACAK EKİPLERE SAHİPTİR.

 

İŞ CİDDİYETİNİN TEKNİK BECERİ KADAR ÖNEMSENMESİ İÇİN ZAMANINDA VE EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE PROJEYE UYGUN TESLİMİ İLK PRENSİBİMİZDİR.

 

YURT DIŞINDA RUSYA LENİNGRAD DA, MOSKOVO DA , İNŞUTEİA DA , FRANSA DA YURT İÇİNDE İSTANBUL VE ANTALYA AĞIRLIKLI OLMAK ÜZERE 40 A YAKIN VİLAYETTE PROJE VE İMALAT HİZMETLERİMİZ OLMUŞTUR VE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

 

V İ Z Y O N U M U Z

 

PERFORMANSINI DOĞRU ÖLÇEKTE VE BUNUN SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLAYACAK KAPASİTEDE ÇÖZÜMLER SUNAN KMK GERİ DÖNÜŞÜM MADEN ENJ. İNŞ. VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TEMEL İLKE EDİNEREK PROJELERE UYGUN ÜRÜN VE HİZMETİ SAĞLAYARAK ÇELİK VE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ KİMLİKLE ÖNEMLİ BİR KONUMA SAHİP OLMAYI KENDİNE VİZYON EDİNMİŞTİR.

 

M İ S Y O N U M U Z

HİZMET VE KALİTE ANLAYIŞINDA SINIR TANIMAMAYI KENDİNE İLKE EDİNEN KMK GERİ DÖNÜŞÜM MADEN ENJ. İNŞ. VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ÇELİK VE YAPI SEKTÖRÜNÜN ÇÖZÜM ODAKLI SUNAN LİDER FİRMALARI ARASINDA YER ALMAKTADIR. DOĞRU, KALİTELİ, YENİLİKÇİ VE GÜVENİLİR ÇÖZÜM BULMAYI KENDİNE MİSYON EDİNMİŞ KMK GERİ DÖNÜŞÜM MADEN ENJ. İNŞ. VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ENTEGRE ETTİĞİ SİSTEMLERİ VE ARTAN BİR KALİTE ANLAYIŞI İLE TEKNİK DESTEK SAĞLAMAKTADIR.